Reference

Gynekologické problémy

Nikča | 15.04.2017
Zuzi, ještě jednou moc děkuji Tobě a tvým pijavičkám

Re: Gynekologické problémy

Nikča | 15.04.2017
Zuzi, ještě jednou moc děkuji Tobě i tvým pijavičkám za to, že se konečně cítím zdráva a plná energie. Pijavičky jsou pro mě velký zázrak, po tom všem, co jsem zkusila. Na každou aplikaci jsem se moc těšila, krásně jsme si popovídaly, máš neskutečný přehled a tvoje rady jsou mi k nezaplacení. Je hezké vědět, že se na tebe mohu kdykoliv obrátit. Přeji Ti mnoho mnoho úspěchů, zasloužíš si to. Myslím na tebe.

detoxikace

Jana K. | 08.11.2016
Milá Zuzko,


moc Vás zdravím a chci Vám poděkovat za pijavičky. Už jsou to moje kamarádky navždy :-).

V neděli jsme společně s mým přítelem Davidem dokončili terapii přikládání pijavic. David je úplně dokonalý přikladač :-). Zažil si svou novou roli úplně dokonale. Přikládali jsme každý týden od 17.9. dle pokynů. Holky se vcelku přisávaly hned, jen některé zlobily a moc se jim nechtělo :-), ale vždycky jsme je nakonec přemluvili :-). Ten příval energie co vždy následoval byl naprosto úžasný... David mě musel vždy usměrňovat a pomalu zamykat dveře, abych mu náhodou neutekla do lesa na dlouhou trať :-) ( to jsem si nikdy netroufla). Velká výhoda energie je uklizený barák i to do čeho se mi dlouho moc nechtělo :-) ....

No prostě jsem moc a moc spokojená a nadšená ... jsou to moje holky a všem terapii vřele doporučuji... Baví mě jak se všichni otřásají hrůzou a chudáci neví jaká je to paráda :-).

Zázrak

Hanča | 12.08.2016
Milá Zuzko, moc děkuji, že existuje někdo jako Vy. Jste úžasný človíček s velkým srcem a pochopením, který má skvělé krvechtivé kamarádky, které dokáží zázraky. Pijavičky mi pomohly neuvěřitelně s hemeroidy, nakoply mi imunitní systém a už se necítím vyčerpaně - dá se říci, že mě přivedly zpět do života, jelikož po smrti tatínka jsem nebyla na tom dobře a nejen zdravotně, ale i psychicky. Pijavičky doma chovám a jsou to mí mazlíčci :)
Zuzko, patří Vám i pijavkám mé velké díky. Přeji Vám další odvážné klienty, úspěšný chov na farmě a hodně štěstí v životě.

Aplikace

Kamila Petra | 07.08.2016
Dobrý den Zuzko, je to asi měsíc, co jsem u Vás ukončila celou kůru se sladkýma pijavicema a musím říct, že se cítím skvěle.Stále trvá pocit neuvěřitelné energie a cítím se opravdu lépe.Ráda bych Vám poděkovala za Váš osobní přístup, který byl , z mého pohledu, neuvěřitelný.Už dlouho jsem nepotkala takového neuvěřitelného profesionála.Na moje přitroublé dotazy jste odpovídala s takovou dávkou trpělivosti, Vaše poaplikační péče, s dotazy jak se cítím a jak vypadají ranky ,byla opravdu dojemná.
Přeji Vám, ať Vám nová provozovna prosperuje a ať se farma pěkně rozjede a Vaše Sladký pijavky ať se pěkně množí a těším se na podzimní kůru. S úctou Kamila Petra

Revma

Věra Lukešová | 01.05.2016
Hezký den, Zuzko, moc děkuji za dnešní aplikaci. I když trochu s obavami, ale zvládlo se vše na 1. Těším se na další aplikaci a na to, že pijavičky pomůžou a uleví se :)
Děkuji <3

skvělá terapeutka

Hana | 26.04.2016
Zuzko, moc Vám děkuji za cenné rady a trpělivost se mnou. Jste nejenom profesionál, ale hlavně bezva člověk, který nemyslí na sebe a na to jak vydělat, ale hlavně myslíte na nás ostatní, pomáháte. Jste velmi milá, empatická, ochotná, kdykoli poradíte, pomůžete. Je vidět, že je u Vás pijavičkám dobře a že spolu s Vámi pomáhají dál. Držím palce s Vaší pijavkovou farmou.

Re: skvělá terapeutka

Zuzka Sladká | 28.04.2016
Moc Vám děkuji za srdečné hodnocení. :-) Vždy jsem tady pro Vás a snad i brzy překvapím novinkou, kterou k hirudoterapii chystám. :-)

celulitida

Petra, 32 let | 10.10.2014
Děkuji moc, nejen výborná procedura a očista těla, ale i super výsledek redukce celulitidy:-) Doporučuji.

přírodní medicína

Ivana | 27.09.2014
skvělé, těším se na další aplikaci
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Ing. Zuzana Sladká Mánesova 1522
Stříbro
349 01
737616051 sladka-pijavice@email.cz